Magda

zakupoholiczka
Bądź Zdrowy Jak Jeść

Moja łazienka świadczy o mnie

Sprytna pani domu ma każdorazowo czystą łazienkę… a nawet jeśli nie jest tak, nikt się nie zorientuje, gdyż w parę minut doprowadzi ją do czystości.

Moja łazienka świadczy o mnie

Autor zdjęcia: Sheila Sund
Niespodziewana wizyta gości umie przyprawić o ból głowy. Co zrobić kiedy goście pukają do drzwi a stan naszej łązienki jest daleki od ideału? Wystarczy parę prostych sposobów, żeby zaoszczędzić sobie zakłopotania a także nerwów.

– Połóż ładne mydełka, mydło na umywalce często rozmięka lub brudzi się jak również kurzy. Należy poświęcić trzymać w szafce ładne barwne mydełka, przykują uwagę gości oraz staną się miłym akcentem.

– Powieś czysty ręcznik, najkorzystniej w jasnym kolorze. Nie nie istnieje nic gorszego niż brudny oraz mokry ręcznik, w który musisz wytrzeć ręce, będąc w gościach.

– Do trudniejszych zabrudzeń użyj miejscowo silnego środka dobrej jakości, np. cillit bang aktywna piana (http://frisco.pl/pid,40207/n,cillit-bang-aktywna-piana-do-czyszczenia—osady-z-mydla-i-prysznica/stn,product).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>